Handtag Beslag Design PintaSvart, Längd: 208 mm
199 kr
169 krSpara 15 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Längd:
208 mm

Pinta
Svart, Längd: 208 mm
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Pinta är ett elegant trähandtag som passar utmärkt i både kök som badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373230-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 208 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 192 mm |
| Djup | 16 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Serie | Pinta |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Tjocklek Lucka | 19 mm |
| EAN-nr | 7316180022224 |

