Handtag Beslag Design PuntoEk
159 kr

Punto
Ek
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Punto har en elegant design och konkava egenskaper som framhävs när man betraktar handtaget framifrån. Det som särskiljer Punto är dess små men betydelsefulla detaljer - två mjuka fördjupningar som vackert integreras i handtaget.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Punto har en elegant design och konkava egenskaper som framhävs när man betraktar handtaget framifrån. Det som särskiljer Punto är dess små men betydelsefulla detaljer - två mjuka fördjupningar som vackert integreras i handtaget.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 352110-11 |
| Färg | Ek |
| Längd | 172 mm |
| Material | Ek |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 31 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Utförande | Ek |
| Serie | Punto |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180030953 |
