Handtag Beslag Design Pura
Rek. pris 159 kr
fr.114 kr
Se priset!
Välj variant

Pura
114 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pura är ett modernt handtag med stilren design. Handtaget passar bra som ett kökshandtag eller möbelhandtag.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Pura är ett modernt handtag med stilren design. Handtaget passar bra som ett kökshandtag eller möbelhandtag.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Krom, Mässing |
| Längd | 168 mm |
| Material | Zamak |
| Höjd | 8 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Typ | Handtag |
| Serie | Pura |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 28 mm |
| Låsbar | Nej |
