Handtag Beslag Design Race
Rek. pris 239 kr
fr.171 kr
Se priset!
Välj variant

Race
171 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Race är ett handtag med en enkel och rak design, samtidigt som det erbjuder kontrast i både form och uttryck. Med en tunn ring av zink som möter en skarp geometrisk profil skapar Race en unik kontrast till den mjuka träbasen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Race är ett handtag med en enkel och rak design, samtidigt som det erbjuder kontrast i både form och uttryck. Med en tunn ring av zink som möter en skarp geometrisk profil skapar Race en unik kontrast till den mjuka träbasen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 352120-11B |
| Färg | Ek/Mässing, Ek/Stål, Ek/Svart |
| Längd | 64, 128 mm |
| Material | Ek/Zink |
| CC-mått | 32, 96 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 13 mm |
| Serie | Race |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Utförande | Ek/Mattsvart, Ek/Rostfri Look, Mörkbetsad Ek/Borstad Mässing |
