Handtag Beslag Design Retro-128Mässing, Längd: 150 mm
Rek. pris 89 kr
79 kr
Se priset!

Retro-128
Mässing, Längd: 150 mm
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Kraftfulla Retro har tydliga fötter som tar sin plats på luckan.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 345751-11 |
| Färg | Mässing |
| Längd | 150 mm |
| Material | Zamac |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Serie | Retro |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180017350 |


