Handtag Beslag Design Rille MiniBorstad Mässing, 160 cc
Rek. pris 229 kr
219 kr
189 krSpara 14 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing
CC-mått:
160 mm

Rille Mini
Borstad Mässing, 160 cc
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den räfflade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Den räfflade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373004-11 |
| Färg | Borstad Mässing |
| Längd | 190 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 34 mm |
| Utförande | Borstad Mässing/Brushed Brass |
| Serie | Rille Mini |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180029230 |



