Handtag Beslag Design Rio 256Rostfri-look
289 kr

Rio 256
Rostfri-look
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Modernt och stilrent, Rio finns nu även i en större storlek i tre olika utföranden.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 460103-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Material | Zamak |
| CC-mått | 256 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Bredd | 292 mm |
| Serie | Rio |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180003643 |

