Handtag Beslag Design Riss Mini
Rek. pris 209 kr
fr.149 kr
Se priset!
Välj variant

Riss Mini
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Riss Mini mattvit har en minimalistisk och kompakt design som utmärker sig för sina perfekt balanserade, vertikala linjer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Riss Mini mattvit har en minimalistisk och kompakt design som utmärker sig för sina perfekt balanserade, vertikala linjer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 317490-11B |
| Färg | Brun, Midnattsblå, Skogsgrön, Svart Matt, Vit Matt, Vulkanröd |
| Längd | 207 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 192 mm |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 39 mm |
| Serie | Riss Mini |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Utförande | Brun/Brown, Mattsvart/Matte Black, Mattvit/Matte White, Midnattsblå/Midnight Blue, Skogsgrön/Forrest Green, Vulkanröd/Vulcan Red |
