Handtag Beslag Design Samba128 Rostfri look
Rek. pris 69 kr
58 kr
Se priset!

Samba
128 Rostfri look
58 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Modernt handtag med mjuka former till dina skåp och lådor.
Antal förborrade hål: 2 st
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 31322-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 158 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 30 mm |
| Bredd | 12 mm |
| EAN-nr | 7316183132203 |

