Handtag Beslag Design Sans
Rek. pris 269 kr
fr.175 kr
Se priset!
Välj variant

Sans
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Beslag Design Sans är ett sobert handtag i trä. Sans passar lika bra i det klassiska som det moderna köket eller på t ex garderobsdörrar.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Sans är ett sobert handtag i trä. Sans passar lika bra i det klassiska som det moderna köket eller på t ex garderobsdörrar.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373280-11B |
| Färg | Trä/natur, Valnöt |
| Längd | 170, 239 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 160, 224 mm |
| Djup | 26 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Serie | Sans |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Utförande | Brun, Trä/Natur |
