Handtag Beslag Design Sense Mini
fr.80 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Sense Mini
80 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ett brett tunt handtag som nu kommer i fler utföranden när Sense-familjen växer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343265-11B |
| Färg | Brons, Rostfri Look, Svart |
| Material | Metall |
| CC-mått | 160, 256 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Bredd | 167, 263 mm |
| Serie | Sense |
| Typ | Handtag |

