Handtag Beslag Design Sense MiniRostfri-look, CC-mått: 256 mm
Rek. pris 169 kr
113 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Rostfri Look
CC-mått:
256 mm

Sense Mini
Rostfri-look, CC-mått: 256 mm
113 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ett brett tunt handtag som nu kommer i fler utföranden när Sense-familjen växer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343266-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Material | Metall |
| CC-mått | 256 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Bredd | 263 mm |
| Serie | Sense |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180003797 |

