Handtag Beslag Design Sense MiniSvart, CC-mått: 160 mm
Rek. pris 139 kr
84 kr
80 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Svart
CC-mått:
160 mm

Sense Mini
Svart, CC-mått: 160 mm
80 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ett brett tunt handtag som nu kommer i fler utföranden när Sense-familjen växer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343269-11 |
| Färg | Svart |
| Material | Metall |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Bredd | 167 mm |
| Serie | Sense |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180003742 |

