Handtag Beslag Design Shelter cc32 mm
Rek. pris 169 kr
fr.132 kr
Se priset!
Välj variant

Shelter cc32 mm
132 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Beslag Design Shelter cc32 mm är ett vackert trähandtag med en smakfull design och ett greppvänligt utförande.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Shelter cc32 mm är ett vackert trähandtag med en smakfull design och ett greppvänligt utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373340-11B |
| Färg | Trä/natur, Valnöt |
| Längd | 63 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 32 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Serie | Shelter |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Utförande | Brun, Trä/Natur |
