Handtag Beslag Design Shelter
fr.115 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Shelter
115 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Beslag Design Shelter är ett vackert trähandtag med en smakfull design och ett greppvänligt utförande.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Shelter är ett vackert trähandtag med en smakfull design och ett greppvänligt utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Ek, Trä/natur, Valnöt |
| Längd | 63, 190, 350 mm |
| Material | Ek, Trä |
| Höjd | 20, 24 mm |
| Typ | Handtag |
| Serie | Shelter |
| Utförande | Brun, Trä/Natur |
| Tjocklek Lucka | 16-19, 19 mm |
| CC-mått | 32, 160, 320 mm |
| Djup | 20, 24 mm |
