Handtag Beslag Design Slim 4025Rostfritt, Längd 40 mm
Rek. pris 69 kr
47 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Rostfri Look
Längd:
40 mm

Slim 4025
Rostfritt, Längd 40 mm
47 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtaget är avsedd för montering på luckor med en tjocklek på ca 18-22 mm.
Skruv ingår.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 305172-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 40 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 40 mm |
| Bredd | 18 mm |
| EAN-nr | 7316183051726 |


