Handtag Beslag Design Slim 4025Vit Högglans, Längd 40 mm
Rek. pris 69 kr
55 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
Längd:
40 mm

Slim 4025
Vit Högglans, Längd 40 mm
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtaget är avsedd för montering på luckor med en tjocklek på ca 18-22 mm.
Skruv ingår.
Recensioner
Shamshad CVerifierad köpare
för 2 år sedanHelt ok. En aning flimrig
BjörnVerifierad köpare
för 5 år sedanProdukten motsvarade förväntningarna.
Sven OVerifierad köpare
för 5 år sedansnygga handtag lätta att montera
Emma LVerifierad köpare
för 5 år sedanVäldigt fina i matt svart!
Sesse ÖVerifierad köpare
för 6 år sedanDåligt med skruvar med platta skruvhuvuden. Precis så man kan skära sönder fingrarna när man är i lådorna. Smart!
Carl-Åke JVerifierad köpare
för 7 år sedanProdukten bra, men totalt värdelösa medlevererade stjärnskruvar för infästning. Blir metallspån direkt och utnött stjärna. Trots att skruven bara ska skruvas in 12mm!
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 305174-11 |
| Färg | Vit |
| Längd | 40 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 40 mm |
| Bredd | 18 mm |
| EAN-nr | 7316183051740 |


