Handtag Beslag Design Slim 4025Rostfritt, Längd 136 mm
Rek. pris 99 kr
69 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Rostfri Look
Längd:
136 mm

Slim 4025
Rostfritt, Längd 136 mm
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtaget är avsedd för montering på luckor med en tjocklek på ca 18-22 mm.
Skruv ingår.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 305182-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 136 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 40 mm |
| Bredd | 18 mm |
| EAN-nr | 7316183051825 |


