Handtag Beslag Design SoftRostfri Look 135 Mm
Rek. pris 99 kr
74 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Rostfri Look
CC-mått:
128 mm

Soft
Rostfri Look 135 Mm
74 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soft är ett enkelt och stilrent handtag i CC-mått 128 eller 192. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Soft är ett enkelt och stilrent handtag i CC-mått 128 eller 192. CC-mått är längden mellan skruvhålen.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 306003-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 135 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 28 mm |
| Bredd | 8 mm |
| Utförande | Rostfri look |
| Serie | Soft |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316183060032 |
