Handtag Beslag Design Square OceanIX 128
159 kr

Square OceanIX 128
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En serie handtag och matchande knopp i OceanIX-plast som är gjort av plast från sjöfartsindustrin som rep, trålar och kasserad fiskeutrustning. Det innebär mindre avfall och en minskning av koldioxidutsläpp från användning av ny plast.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
En serie handtag och matchande knopp i OceanIX-plast som är gjort av plast från sjöfartsindustrin som rep, trålar och kasserad fiskeutrustning. Det innebär mindre avfall och en minskning av koldioxidutsläpp från användning av ny plast.
Produkten är designad av Furnipart.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 352055-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 138 mm |
| Material | plast |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Utförande | Svart |
| Serie | Square |
| Typ | Handtag |
| Låsbar | Nej |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180021159 |
