Handtag Beslag Design SS-A Läderlindat RostfrittBrun, Längd: 138 mm
Rek. pris 469 kr
375 kr
Se priset!

SS-A Läderlindat Rostfritt
Brun, Längd: 138 mm
375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i genomgående rostfritt omsorgsfullt klätt i läder skapar kontrast när hårt och mjukt möts.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 339640-11 |
| Färg | Brun |
| Längd | 138 mm |
| Material | Rostfritt Stål /Läder |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Serie | SS-A |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180001663 |

