Handtag Beslag Design SS-A Rostfritt
Rek. pris 119 kr
fr.75 kr
Se priset!
Välj variant

SS-A Rostfritt
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Stabilt handtag i genomgående rostfritt i flera längder.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 339625-11B |
| Färg | Nickel |
| Längd | 106, 138, 202 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| CC-mått | 96, 128, 192 mm |
| Djup | 33 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Serie | SS-A |
| Typ | Handtag |

