Handtag Beslag Design Studio-160
Rek. pris 99 kr
fr.79 kr
Se priset!
Välj variant

Studio-160
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Studio ger ett mjukt grepp trots sina raka linjer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 345705-11B |
| Färg | Mässing, Rostfri Look |
| Längd | 172 mm |
| Material | Zamac |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 31 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Serie | Studio |
| Typ | Handtag |

