Handtag Beslag Design Track
fr.199 kr
Välj variant

Track
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Track är ett handtag från Beslag Design med greppvänlig yta som liknar ett däckmönster. Track passar lika bra i badrummet, sovrummet eller köket och ger en industriell stil och känsla.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Track är ett handtag från Beslag Design med greppvänlig yta som liknar ett däckmönster. Track passar lika bra i badrummet, sovrummet eller köket och ger en industriell stil och känsla.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 345781-11B |
| Färg | Svart |
| Längd | 160, 320 mm |
| Material | Zamac |
| CC-mått | 160, 328 mm |
| Djup | 12,5 mm |
| Höjd | 33 mm |
| Serie | Track |
| Typ | Handtag |
