Handtag Beslag Design Uniform cc 128 mm
Rek. pris 449 kr
fr.269 kr
Se priset!
Välj variant

Uniform cc 128 mm
269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Beslag Design Uniform cc 128 mm är tillverkad av massiv mässing och är en stilren detalj som passar utmärkt på köksluckor, byråer och garderober. Uniform är en elegant och modern serie knoppar och handtag med en T-formad fot.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Uniform cc 128 mm är tillverkad av massiv mässing och är en stilren detalj som passar utmärkt på köksluckor, byråer och garderober. Uniform är en elegant och modern serie knoppar och handtag med en T-formad fot.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343302-11S |
| Färg | Brun, Mässing |
| Längd | 178 mm |
| Diameter | 178 mm |
| Material | Mässing/Brass |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 28, 36 mm |
| Höjd | 28, 36 mm |
| Serie | Uniform |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19, 19 mm |
