Handtag Beslag Design VS-C Rostfritt
Rek. pris 59 kr
fr.36 kr
Se priset!
Välj variant

VS-C Rostfritt
36 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlöst, stilsäkert, rena och enkla linjer.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 339901B |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 160, 192, 256 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96, 128, 192 mm |
| Djup | 35 mm |
| Bredd | 12 mm |

