Handtag Dansani Grace 160 cc
Rek. pris 205 kr
fr.184 kr
fr.147 krFrån 13 %Kampanj
Välj variant

Grace 160 cc
147 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Dansani Grace 160 cc är vackert och klassiskt. Handtaget har en fin rundad form och ser elegant och vackert ut på din badrumsmöbel.
Varumärke
DansaniBeskrivning
Handtag Dansani Grace 160 cc är vackert och klassiskt. Handtaget har en fin rundad form och ser elegant och vackert ut på din badrumsmöbel.
Grace-handtaget har en touch av romantik över sig, och passar därför bra till de flesta badrum. Handtaget är bekvämt att hålla i och ger dig enkel tillgång till dina saker i badrumsmöbeln.
- Längd: 174 mm
- CC-mått: 160 mm
- Längd: 174 mm
- CC-mått: 160 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Färg | Blank Krom, Blank Mässing, Borstad Mässing, Svart |
| Material | Zink |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Bredd | 174 mm |
| Serie | Grace |
| Produkttyp | Handtag |
| Vikt | 0,05, 0,07, 0,08, 0,09 kg |
