Handtag Dansani Step 160 cc
Rek. pris 205 kr
fr.184 kr
Se priset!
Välj variant

Step 160 cc
184 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Dansani Step 160 cc är avlångt och har en liten greppkant som gör det lätt och enkelt att använda.
Varumärke
DansaniBeskrivning
Handtag Dansani Step 160 cc är avlångt och har en liten greppkant som gör det lätt och enkelt att använda.
Handtaget är tillverkat av zamak, som är en typ av legering som huvudsakligen består av zink blandat med små mängder aluminium, magnesium och koppar. Det är ett slitstarkt handtag som kommer att behålla sitt utseende och sin estetik under lång tid.
- Längd: 190 mm
- CC-mått: 160 mm
- Längd: 190 mm
- CC-mått: 160 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | 189556028D |
| Färg | Inox, Svart |
| Material | Aluminium, Zink |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Bredd | 190 mm |
| Serie | Step |
| Typ | Handtag |
| Vikt | 0,15 kg |
