Handtag Dansani Step 320 cc
fr.245 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Step 320 cc
245 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Dansani Step 320 cc är avlångt och har en liten greppkant som gör det lätt och enkelt att använda.
Varumärke
DansaniBeskrivning
Handtag Dansani Step 320 cc är avlångt och har en liten greppkant som gör det lätt och enkelt att använda.
Handtaget är tillverkat av zamak, som är en typ av legering som huvudsakligen består av zink blandat med små mängder aluminium, magnesium och koppar. Det är ett slitstarkt handtag som kommer att behålla sitt utseende och sin estetik under lång tid.
- Längd: 350 mm
- CC-mått: 320 mm
- Längd: 350 mm
- CC-mått: 320 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Färg | Inox, Svart |
| Material | Aluminium, Zink |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Bredd | 350 mm |
| Serie | Step |
| Produkttyp | Handtag |
| Vikt | 0,27 kg |
