Handtag Gustavsberg H8Krom/Svart
Rek. pris 556 kr
469 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Krom/Svart

H8
Krom/Svart
469 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag H8 från Gustavsberg är gjort av solid mässing och har cc-mått 160 mm. Handtaget levereras med skruvar för infästning i front.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handtag H8 från Gustavsberg är gjort av solid mässing och har cc-mått 160 mm. Handtaget levereras med skruvar för infästning i front.
Handtaget är kromat med en svart lädersvepning.
Recensioner
ElisabethVerifierad köpare
för 4 år sedanSnygga och lättmonterade.
+ Snygga
+ Lättmonterade
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB7199H8CB160 |
| Färg | Krom/Svart |
| Material | Mässing |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 35 mm |
| Bredd | 174 mm |
| Serie | H8 |
| Typ | Handtag |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8917586 |
| EAN-nr | 7391530071428 |

