Handtag Hafa Soft 40
fr.120 kr
fr.95 krSpara 21 %Kampanj9 tim kvar!
Välj variant

Soft 40
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hafa Soft är ett diskret profilhandtag med mjuk form. Skruvas fast på frontens insida med medföljande skruv.
Varumärke
HafaBeskrivning
Hafa Soft är ett diskret profilhandtag med mjuk form. Skruvas fast på frontens insida med medföljande skruv.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Färg | Borstad Mässing, Borstat Rostfritt, Krom, Svart, Vit |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 200 mm |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Bredd | 40 mm |
| Serie | Soft |
| Produkttyp | Handtag |
| Vikt | 0,009 kg |
| Utseende | Blank, Borstad, Matt |
| Ytbehandling | Anodiserad, Kromad, Lackerad |
