Handtag Svedbergs T1
fr.130 kr
fr.104 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

T1
104 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Svedbergs T1 är ett stilrent, enkelt handtag som du kan välja om du vill ha med eller utan läder runt handtaget. Levereras i 1-pack.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Handtag Svedbergs T1 är ett stilrent, enkelt handtag som du kan välja om du vill ha med eller utan läder runt handtaget. Levereras i 1-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 22380S |
| Färg | Blankpolerat, Svart |
| CC-mått | 128, 192 mm |
| Djup | 34 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Bredd | 142, 207 mm |
| Serie | T1 |
| Typ | Handtag |



