Handtag Theofils 2870
fr.42 kr
Välj variant

2870
42 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils 2870 är ett koffertthandtag i elegant utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 306235T |
| Färg | Nickel, Svart |
| Längd | 125, 145 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 37 mm |
| Serie | 2870 |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |

