Handtag Theofils 2870Nickel, Längd: 145 mm
45 kr
Vald variant
Färg:
Nickel
Längd:
145 mm

2870
Nickel, Längd: 145 mm
45 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils 2870 är ett koffertthandtag i elegant utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 306245 |
| Färg | Nickel |
| Längd | 145 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 37 mm |
| Serie | 2870 |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466034071 |

