Handtag Theofils 2870Svart, Längd: 145 mm
45 kr
35 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Längd:
145 mm

2870
Svart, Längd: 145 mm
35 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils 2870 är ett koffertthandtag i elegant utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 306250 |
| Färg | Svart |
| Längd | 145 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 37 mm |
| Serie | 2870 |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466034088 |

