Handtag Theofils Aveiro 128 cc Rostfritt
fr.49 kr
Välj variant

Aveiro 128 cc Rostfritt
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stilrent T-handtag helt i rostfritt stål. Aveiro passar bra i både kök och badrum. Godkänt nickelallergitest.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Stilrent T-handtag helt i rostfritt stål. Aveiro passar bra i både kök och badrum. Godkänt nickelallergitest.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10121108SPT |
| Färg | Rostfritt |
| Längd | 156, 188, 252, 380 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96, 128, 192, 320 mm |
| Djup | 12 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Serie | Aveiro |
