Handtag Theofils Barga
fr.28 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Barga
28 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett stilrent handtag med olika ytbehandlingar. Det passar i de flesta kök och bad.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Alu look, Grå, Krom, Ljusgrön, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri, Silvergrå |
| Längd | 106, 138, 202, 234, 330 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96, 128, 192, 224, 320 mm |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 33, 40 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Barga |

