Handtag Theofils Barletta 96 cc
fr.29 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Barletta 96 cc
29 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Theofils är ett handtag i en klassisk utformad stil. Designen gör att handtaget enkelt passar in på hemmets olika möbler som exempelvis skåp och byråer.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett handtag i en klassisk utformad stil. Designen gör att handtaget enkelt passar in på hemmets olika möbler som exempelvis skåp och byråer.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Anna AVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket bra och fina handtag
Caroline KVerifierad köpare
för 2 år sedanPrecis vad jag var ute efter
+ Snygga, greppvänliga, verkar hållbara i ytfinishen
- Inget dåligt
EvaVerifierad köpare
för 2 år sedanDet är en fin kvalitet!
BengtVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga o billiga
Anne-Marie SVerifierad köpare
för 2 år sedanBekväm att hålla i.
Hanna FVerifierad köpare
för 2 år sedanSnabb och smidig beställningsprocess och leverans. Mycket nöjd med mina handtag, det var precis vad jag förväntade mig och hoppades på!
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10282408T |
| Färg | Alu look, Antik Tenn, Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Matt Vit, Mässing, Oxid, Rostfri |
| Längd | 123 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 13 mm |
| Höjd | 27,5 mm |
| Serie | Barletta |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
