Handtag Theofils Calabro 128 ccAluminium
51 kr
39 krSpara 24 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Aluminium

Calabro 128 cc
Aluminium
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ett handtag som passar alla kök och badrum. Med sin mångsidiga funktion kommer Calabro ta dina möbler till en ny nivå oavsett var i hemmet det är.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett handtag som passar alla kök och badrum. Med sin mångsidiga funktion kommer Calabro ta dina möbler till en ny nivå oavsett var i hemmet det är.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10862507SP |
| Färg | Aluminium |
| Längd | 136 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 9 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Serie | Calabro |
| EAN-nr | 7332466045701 |
