Handtag Theofils Calabro 128 ccKrom
Rek. pris 59 kr
49 kr
45 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Krom

Calabro 128 cc
Krom
45 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ett handtag som passar alla kök och badrum. Med sin mångsidiga funktion kommer Calabro ta dina möbler till en ny nivå oavsett var i hemmet det är.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett handtag som passar alla kök och badrum. Med sin mångsidiga funktion kommer Calabro ta dina möbler till en ny nivå oavsett var i hemmet det är.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10863208SP |
| Färg | Krom |
| Längd | 136 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 9 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Serie | Calabro |
| EAN-nr | 7332466045770 |
