Handtag Theofils Calabro 160 cc mmRostfritt
Rek. pris 73 kr
60 kr
55 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Rostfritt
Längd:
136 mm

Calabro 160 cc mm
Rostfritt
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ett handtag som passar alla kök och badrum. Med sin mångsidiga funktion kommer Calabro ta dina möbler till en ny nivå oavsett var i hemmet det är.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett handtag som passar alla kök och badrum. Med sin mångsidiga funktion kommer Calabro ta dina möbler till en ny nivå oavsett var i hemmet det är.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10862508SP |
| Färg | Rostfritt |
| Längd | 136 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 9 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Serie | Calabro |
| EAN-nr | 7332466045718 |
