Handtag Theofils FasanoLängd: 236 mm
99 kr
75 krSpara 24 %Kampanj
Vald variant
CC-mått:
224 mm

Fasano
Längd: 236 mm
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett stilrent handtag tillverkat i rostfritt stål.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10131111SP |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 236 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 224 mm |
| Djup | 12 mm |
| Höjd | 37 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Handtag |
| Serie | Fasano |
| EAN-nr | 7332466042700 |

