Handtag Theofils Ferrara
fr.79 kr
Välj variant

Ferrara
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett robust handtag med känsla av gjutjärn. Handtaget går att matcha både till både lucka och låda.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10200160T |
| Färg | Alu look, Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Matt Vit, Rostfri |
| Längd | 173, 44,5 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 32, 160 mm |
| Djup | 8 mm |
| Höjd | 35, 38,5 mm |
| Serie | Ferrara |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |

