Handtag Theofils Gardone RutaMatt Svart, Längd: 134 mm
169 kr
135 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Matt Svart
Längd:
134 mm

Gardone Ruta
Matt Svart, Längd: 134 mm
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10200100SP |
| Färg | Matt Svart |
| Längd | 134 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 6 mm |
| Höjd | 29 mm |
| Utförande | Ruta |
| Serie | Gardone |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466043080 |
