Handtag Theofils Gardone RutaMatt Vit, Längd: 134 mm
169 kr
Vald variant
Färg:
Matt Vit
Längd:
134 mm

Gardone Ruta
Matt Vit, Längd: 134 mm
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10200099SP |
| Färg | Matt Vit |
| Längd | 134 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 6 mm |
| Höjd | 29 mm |
| Utförande | Ruta |
| Serie | Gardone |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466043073 |
