Handtag Theofils Gardone RutaRostfri look, Längd: 134 mm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanj14 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Rostfri Look
Längd:
134 mm

Gardone Ruta
Rostfri look, Längd: 134 mm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10200102SP |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 134 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 6 mm |
| Höjd | 29 mm |
| Utförande | Ruta |
| Serie | Gardone |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466043103 |
