Handtag Theofils Gardone RutaKrom, Längd: 166 mm
189 kr
Vald variant
Färg:
Krom
Längd:
166 mm

Gardone Ruta
Krom, Längd: 166 mm
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10200316SP |
| Färg | Krom |
| Längd | 166 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 6 mm |
| Höjd | 29 mm |
| Utförande | Ruta |
| Serie | Gardone |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466044605 |
