Handtag Theofils Gardone RutaMatt Vit, Längd: 166 mm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanj5 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Matt Vit
Längd:
166 mm

Gardone Ruta
Matt Vit, Längd: 166 mm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10200314SP |
| Färg | Matt Vit |
| Längd | 166 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 6 mm |
| Höjd | 29 mm |
| Utförande | Ruta |
| Serie | Gardone |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466044599 |
