Handtag Theofils Gardone RutaRostfri look, Längd: 166 mm
189 kr
149 krSpara 21 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Rostfri Look
Längd:
166 mm

Gardone Ruta
Rostfri look, Längd: 166 mm
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10200317SP |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 166 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 6 mm |
| Höjd | 29 mm |
| Utförande | Ruta |
| Serie | Gardone |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466044612 |
