Handtag Theofils Gardone RutaKrom, Längd: 230 mm
199 kr
155 krSpara 22 %Kampanj17 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Krom
Längd:
230 mm

Gardone Ruta
Krom, Längd: 230 mm
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett handtag som med sin stilrena form och subtila detaljrikedom ger liv till varje möbel där det monteras.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10200328SP |
| Färg | Krom |
| Längd | 230 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 224 mm |
| Djup | 6 mm |
| Höjd | 29 mm |
| Utförande | Ruta |
| Serie | Gardone |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466044704 |
